Renovácia dverí

Renovácia dverí v Prešove, Košiciach a Michalovciach

Rozhodujete sa medzi renováciou dverí alebo kúpou nových ?

Naše renovačné stredisko Vám ponúka renováciu dverí špičkovou technológiou. Máme dlhoročné skúsenosti ktoré zaručujú kvalitu na ktorú kladieme dôraz.
Pri kúpe nových dverí zvyčajne nastanú rôzne komplikácie.
•    Dvere nesedia do zárubne v dôsledku nových podláh alebo dlažieb
•    Nepasujú na staré pánty
•    Zárubne sú nesprávne osadené
Pri týchto problémoch je nutné z dverí rezať alebo hobľovať pri čom Vám po takom zásahu automaticky padá záruka na nové dvere. Ďalej je dosť možné že bude treba prevrtávať nanovo pánty. Nakoniec osadenie nových dverí do starej zárubne nie je lacná záležitosť.

Pri renovácie dverí všetky tieto problémy odpadajú a mnoho krát to vychádza aj lacnejšie. Naša firma Vám dvere zrenovuje podľa Vašich predstáv. Mame k dispozícií veľkú škálu farieb a vieme spraviť rôzne prevedenia. Z plných dverí sa dá spraviť rôzne presklenia pričom máme na výber aj veľkú škálu skiel a kľučiek. Pri preberaní dvere skontrolujeme či dvere sedia, ako sa zatvárajú. V prípade potreby sa urobia v rámci možností úpravy zahobľovanie, skrátenie alebo predlženie, aby sa dvere zatvárali čo najlepšie. Tiež sa dajú spraviť aj zárubne buď ich potiahneme fóliou alebo ich natrieme farbou. Na nami zrenovovanými dvermi dávame dvojročnú záruku a na fóliu pre stálosť farby päť. Renovácia dverí ja zdravotne nezávadna. Ďalej pri akomkoľvek poškodení sa dajú dvere jednoducho opraviť. Dvere sa poťahujú plastovou fóliu preto sa jednoducho udržujú pričom im nevadí žiadna vlhkosť. Pri udržiavaní dverí stačí ak ich pretriete vlhkou handrou bez saponátov. Vaše staré dvere sú      väčšinou oveľa kvalitnejšie ako nové lacné dvere a to ako pri zvukovej izolácie tak aj pri tepelnej.
Takto zrenovovane dvere Vám skrášlia  domov a budú pekným doplnkom Vášho interiéru.

My  sa zaoberáme renováciou dverí už od roku 1999. Za tieto roky máme stovky spokojných zákazníkov. Pôsobíme hlavne v Prešove a Košiciach ale pracovali sme aj v širšom okolí. Pracujeme pre celé východne Slovensko. Renovovali sme dvere aj pre rôzne firmy a školy.  Okrem renovácie dverí Vám vieme predať a osadiť aj nové dvere. Osadíme aj nové dvere do starej zárubne. Na renováciu dverí používame nemeckú fóliu. Ceny začínajú od 60 € za plné hladké  dvere. Cena záleží od prevedenia dverí, množstva použitého skla, líšt. Ceny ostatných tipov dverí sú individuálne.